Реєстрація в інтернет-магазині цибулин квітів. Купити декоративні кущі та рослини Рівне

Кошик    Товарів: 0    На суму: 0.00 грн.  |  Ввійти  |  Реєстрація

Зверніть увагу!
Мінімальна вартість замовлення 200 грн.

Реєстрація

Реєстрація користувачів на нашому сайті не обов'язкова, але для зареєстрованих користувачів на сайті є багато корисних інструментів та можливостей. Усі дані користувачів використовуються виключно всередині сайту і не передаються третім особам. Натисканням на кнопку "реєстрація" Ви даєте згоду на обробку Ваших даних працівниками інтернет-магазину.

* - Відмічені поля обов'язкові для заповнення.
При заповнені усіх полів крім поля "Прізвище, ім'я" заборонено використовувати кирилицю. Також заборонено використовувати наступні спецсимволи: *, /, =, ", %, (, ), <, >

Реєстрація пройшла успішно!

Тепер Вам необхідно активувати Ваш обліковий запис. Це можна зробити наступним чином. На e-mail, вказаний Вами під час реєстрації, був відправлений лист з посиланням, по якому необхідно перейти для підтвердження реєстрації та активації Вашого облікового запису. Якщо Ви не отримали лист протягом 10-15 хвилин після реєстрації, по-перше, перевірте розділ спаму у Вашому поштовому акаунті. Можливо лист потрапив туди. Якщо лист взагалі не приходив на Вашу поштову скриньку, тоді Вам необхідно написати лист адміністратору з введеної під час реєстрації електронної адреси з проханням активувати Ваш обліковий запис.

Зв'язатись з адміністрацією Ви можете за допомогою форми зворотнього зв'язку на сторінці контактів або за адресою info@flower-market.com.ua.

Реєстрація пройшла успішно!

Проте, при надсиланні листа з посиланням для активації облікового запису трапилась помилка. Для активації Вашого облікового запису надішліть лист адміністратору сайту із електронної адреси, яку Ви вказали під час реєстрації, з проханням активувати Ваш обліковий запис.

Зв'язатись з адміністрацією Ви можете за допомогою форми зворотнього зв'язку на сторінці контактів або за адресою info@flower-market.com.ua.

Статті

Як посадити рослину?

Як посадити рослину?

Весняні садові квіти можна розмістити клумбах або бордюрах. Перед посадкою, якщо грунт виснажений, бажано додати кісткове борошно, попередньо його перекопавши.... далі »

Правильні композиції для Вашого дому

Правильні композиції для Вашого дому

Неможливо уявити житлове приміщення, у якому б не було живих квітів. Найчастіше у будинках зустрічаються рослини у горшиках або композиції, виготовлені з них,... далі »

Як підібрати букет?

Як підібрати букет?

На заході, вибираючі квіти для керівника, наприклад, начальниці, чоловіки віддають перевагу напівтонам, оскільки яскраві квіти, наприклад, червоні троянди, можуть... далі »

Головна  |  Як замовити?  |  Оплата  |  Доставка  |  Статті  |  Контакти

Усі права захищено © Flower-Market.com.ua | 2018

Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»

Авторизація

Ви не ввели Ваш логін Логін містить заборонені символи Невірно вказаний логін Ви не ввели Ваш пароль Пароль містить заборонені символи Невірно вказаний пароль Помилка бази даних Обліковий запис не активований Програмна помилка Зачекайте... Ви успішно авторизувались
ввійти               Забули пароль?

Відновлення паролю

Для отримання новго паролю введіть Ваш логін і нетисніть на кнопку «отримати», після чого на Вашу електронну адресу прийде лист з новим паролем

Ви не ввели Ваш логін Логін містить заборонені символи Невірно вказаний логін Помилка бази даних Помилка під час надсилання листа Програмна помилка Зачекайте... Пароль успішно надісланий
отримати